چند نکتۀ مهم • رشد، خطی نیست. رشد انسان خطی نیست. فکر نکنید من اگر 500 هزارتومان حقوق دارم کِی می‌توانم خانه 200 میلیون تومانی بخرم. اگر این فکر را بکنی می‌بازی. هیچ این طور فکر نکنید و حساب‌هایتان را پُر کنید. خواهید دید مانند برق و باد برایتان پول می‌آید. در سمینار «راز چراغ جادو» می‌بینید که چقدر پول درآوردن آسان است و چرا ما تاکنون آن را سخت می‌گرفتیم. • برای خودتان، روی جسم‌تان و فکرتان سرمایه‌گذاری کنید. مواظب تغذیه‌تان باشید، ورزش کنید، بیاموزید و برای آموختن پول صرف کنید. بنجامین فرانکلین می‌گوید اگر فکر می‌کنید هزینۀ آموزش سنگین است، اشکالی ندارد، جهل و نادانی را تجربه کنید! «گران است» معنی ندارد، اگر می‌خواهید تغییر کنید و بهتر بشوید باید برای آن هزینه کنید؛ یا جهل را تجربه کنید. به خاطر داشته باشید که موفقیت یک مهارت است و مانند هر مهارت دیگری، با آموختن و تمرین کردن فراهم می‌شود. ثروتمند شدن یک مهارتِ ذهنی است و باید تمرین کنید و این تمرین‌‌ همان است که خدمت شما عرض کردم. اکنون ذهنِ شما مشغول است و کلنجار می‌رود. از شما می‌خواهم خواهش کنم تعهد کنید در حضور خداوند که هر قدمی که برمی‌دارید، برای این باشد که شاد‌تر و ثروتمند‌تر بشوید. از این طریق به خداوند، به خودتان، به کشور و به جهان کمک کرده‌اید.

روانشناسی، موفقیت فکر ,پول ,تمرین ,آموختن ,بشوید ,یک ,است و ,فکر نکنید ,تجربه کنید ,کنید و ,خطی نیستمنبع

چگونه به راحتی انواع بیمه نامه(شخص ثالث،بدنه،مسئولیت و عمر) را انجام دهیم؟

چرا نمی توانم وزن کم کنم؟(گروه تحقیقاتی و آموزشی کرامت)

خوردن آب بیشتر برای سلامتی چگونه می توان مصرف کرد؟(گروه تحقیقاتی و آموزشی کرامت)

زنجبیل

بیمه بدنه خودرو و بیمه شخص ثالث (modirebimeh.ir)

بیمه عمر(مدیر بیمه-modirebimeh.ir)

کسب درآمد

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

رینگ لایت فروشگاه اینترنتی دایان شاپ بلیط قطار فدک fidar سختی گیر رزینی هرچی بخوای همینجاس!!!!!!! همه چی The-role-of-advertising-in-business سئو وبمستر شیمی و دارو